Píchání v boku při běhu

Obtěžuje Vás neustálé píchání v boku při zvýšené zátěži, rychle se zadýcháte a bolí Vás k tomu všemu i krk a trapézy? To vše má svou souvislost a má to dokonce jednoduché řešení. V tomto článku Vám vysvětlíme, co se děje v těle při zvýšené zátěži a co dělat, abyste se vyhnuli nepříjemným pocitům.

Číst dál...

Fakta o diastáze přímého břišního svalu

Stává se bohužel stále častěji, že se někdo ozve s tím, že má na břichu něco divného a chce vědět, co to je. Navíc Vás již ani moc nepřekvapí, když ten někdo je muž a ne žena po porodu, kde byste vše spíše čekali. Často to „něco divného“ následně vyhodnotíme  jako tzv. diastázu břišních svalů, přesněji řečeno rozestup přímého břišního svalu (Rectus abdominis).

Číst dál...

Co trápí hokejisty?

Hokej, poměrně tvrdá hra s určenými pravidly... Jedná se však především o kontaktní sport, který s sebou přináší hned několik negativ. V tomto článku Vám objasníme, s jakými zdravotními problémy se hokejisté nejčastěji setkávají.

Číst dál...

Sportujete? Choďte na masáže...

Masáže pro sportovce:

Odborně vedená sportovní masáž zaměřená na konkrétní partie zatěžované při sportu, který provozujete, by měla být nedílnou součástí každého profesionálního i amatérského sportovce.

Číst dál...

Sportovní masáž

Sportovní masáž vychází v historii z masáže klasické, má ovšem svá specifika, kterými se od klasické masáže liší. Záleží, zda máme sportovce připravit fyzicky i psychicky před sportovním výkonem nebo naopak zklidnit a zrychlit regeneraci po sportovním výkonu.

Číst dál...

Fotbalisti očima fyzioterapeuta

Fotbal patří mezi oblíbené kolektivní míčové hry. Jeho popularita neustále roste, proto se zvyšuje i tlak na kvalitu hráčů, jejich obratnost a rychlost. Celá hra se tak stává dynamičtější, dochází k většímu množství kontaktů mezi hráči. Roste nejen riziko vzniku úrazu během hry, ale může dojít i k přetížení pohybového aparátu.

Číst dál...

Aktuality

26.06.2017

Kosmetická (anticelulitidní) lymfatická masáž je hitem letošního léta. Více ve Službách...

kosmetická lymfa

31.05.2017

Kokosová masáž

Přijďte si zarelaxovat...máme pro vás skvělou novinku. Kokosová relaxační masáž! O masáži více zde

kokosová masáž

29.05.2017

Pokud sportujete měli byste své tělo pravidelně uvolňovat, cílená masáž pro sportovce je jednou z možností...300x250

18.05.2017

Studio Profimaserka nabízí i těhotenskou masáž...zveme všechny budoucí maminky do našeho studia...

těhotenská

Naši partneři

hudy

vyzivove poradenstvi

behmedvedabrtnika