Služby

Klasická sportovní masáž

sportovni masaz

Odstraňuje únavu a posílí regeneraci organismu. Zaměřena na ztuhlé, zkrácené a bolestivé svalstvo. Tato masáž se provádí vydatnějšími a tvrdšími hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky ve svalech.

Masáž horkými lávovými kameny

lavove kameny

Díky spojení prohřívání organismu lávovými kameny s klasickými a havajskými masážními technikami má tato masáž vysoce harmonizační a relaxační účinek, navozující pocity klidu a pohody.

LYMFIT systém

lymfo masaz

Lymfit provádí masáž celého těla, kvalifikovaný personál Vám provádí jemnou lymfatickou masáž obličeje a dekoltu, zároveň celý oblek vyzařuje infračervené záření a elektrody s Vámi budou cvičit na problematických partiích.

Protimigrénová masáž

protimigrenova masaz

Protimigrénová masáž je cíleně zaměřená masáž na oblast  šíje, hlavy a ramenního pásu, kdy působením na akupresurní body dochází k uvolnění bolesti a tím k pocitu dobré nálady až mírné eufórie.

Dornova metoda

dornova masaz

Dornova metoda je jemná manuální technika, která dokáže korigovat vysunuté obratle, vyrotovanou pánev, bolavá ramena, lokty, kyčle, kolena. Pomocí speciálních cvičení a hmatů navrací kosti a klouby do své fyziologicky správné pozice.

Externí masáže

externi masaze

Firemní (office) masáže jsou profesionální masérské služby pro firmy a jejich zaměstnance přímo na pracovišti. Jedná se většinou o kratší masáže v délce 15-45 minut v sedě na masérské židli nebo v leže na na mobilním masérském lehátku.

Baňkování

bankovani

Tato metoda je vhodná jako doplňková ke klasické masáži, dokáže odstranit bolesti páteře a pohybového aparátu a také příznivě ovlivňuje funkci vnitřních orgánů. Působí mnohem hlouběji než klasická masáž.

Breussova masáž

breussova masaz

Breussova masáž je přímá masáž páteře, proto se výborně doplňuje s Dornovou metodou. Tato masáž regeneruje meziobratlové ploténky, čímž vyřeší široké spektrum zdravotních potíží.

Těhotenská masáž

tehotenska masaz

Těhotenská aromamasáž uvolňuje bolesti zad i šíje, pocity těžkých nohou, otoky nohou a dalších těhotenských obtížích jako např. prohýbání se v bedrech .Celkově harmonizuje psychiku a pohodu těhotné ženy.

Kosmetická (anticelulitidní) lymfomasáž

kosmeticka lymfa

Kosmetická (anticelulitidní) lymfomasáž vede v první fázi k mechanickému rozvolnění tukových ložisek a posléze k odvádění tekutin, které se na ně vážou, přes lymfatický systém a vyloučení z těla ven.

Manuální lymfatická masáž

lymfaticka masaz

Manuální lymfatická masáž je velmi jemná masážní technika. Mírnými tahy, pomalými kruhovými hmaty a jemnými tlaky na kůži podle přesně stanovené metody se rozpohybuje lymfa a odvádí se stagnující přebytečná voda z podkoží.

Rekondiční a relaxační masáž

relaxacni masaz

Je díky svým specifickým hmatům příjemnější, než jak to bývá u masáží sportovních. Hmaty jsou plynulé, pomalejší a ucelené. Dovolí nám plně se uvolnit a tím umožní dokonalejší působení na svaly, hluboko uložené tkáně.

Kineziotaping

kineziotaping

Léčebná a regenerační terapie, při které jsou na kůži nalepovány elastické pásky - tzv.kineziotejpy. Prodlužuje se uvolnění svalů, účinek lymfodrenáží i masáží a aktivují se ozdravné a regenerační procesy. Využíváno hlavně sportovci.

Havajská masáž Lomi Lomi

thajska masaz

Havajská masáž využívá velmi plynulých, měkkých i hlubokých technik a je prováděna hlavně předloktím a lokty s využitím váhy a těžiště těla. Dlouhé rytmické tahy předloktím jsou střídavě doplněny prací dlaní a prstů. Velmi příjemná masáž.

Kokosová masáž

kokosova masaz

Tato velmi příjemná masáž patří mezi relaxační techniky. Kokosem provoněná péče zklidňuje tělo i mysl, navozuje stav uvolnění a relaxace, působí na nervové napětí a odstraňuje stres.

Aktuality

26.06.2017

Kosmetická (anticelulitidní) lymfatická masáž je hitem letošního léta. Více ve Službách...

kosmetická lymfa

31.05.2017

Kokosová masáž

Přijďte si zarelaxovat...máme pro vás skvělou novinku. Kokosová relaxační masáž! O masáži více zde

kokosová masáž

29.05.2017

Pokud sportujete měli byste své tělo pravidelně uvolňovat, cílená masáž pro sportovce je jednou z možností...300x250

18.05.2017

Studio Profimaserka nabízí i těhotenskou masáž...zveme všechny budoucí maminky do našeho studia...

těhotenská

Naši partneři

hudy

vyzivove poradenstvi

behmedvedabrtnika