Breussova masáž

breussova masazBreussova masáž je přímá masáž páteře, proto se výborně doplňuje s Dornovou metodou. Její autor Rudolf Breuss je znám také svojí radikální dietou při rakovině, kdy se pijí pouze zeleninové a ovocné šťávy.

Tato masáž regeneruje meziobratlové ploténky, čímž vyřeší široké spektrum zdravotních potíží a mimo jiné vede k odbourávání hluboko uložených psychických problémů. Ploténky se regenerují v noci, proto je dobré se před spaním protáhnout, aby byla páteř uvolněná. Breussovou masáží páteře se vlastně oddalují obratle od sebe, aby ploténka měla místo.

Používáme při ní třezalkový olej. Tím se docílí nabobtnání meziobratlových plotének a uvolnění nervů, které v páteřní oblasti vycházejí do celého těla. Pokud by byl klient na tento olej alergický, použije se např. olej dětský.

Proč třezalkový olej?

Třezalkový olej má nedocenitelné vlastnosti: regeneruje, vyživuje a „rozpíná“ meziobratlové ploténky a především tlumí bolest. Lidé, kteří mají snížené nebo vyhřezlé ploténky, si mohou velmi účinně pomoci zábaly postižené oblasti třezalkovým olejem. Tento olej má ještě další vynikající účinky: regeneruje kůži při všech typech popálenin včetně těch od slunce. Ale pozor, pokud jste natřeni tímto olejem, vyvarujte se ten den přímého sluníčka a solária, spálili byste se.

Aktuality

26.06.2017

Kosmetická (anticelulitidní) lymfatická masáž je hitem letošního léta. Více ve Službách...

kosmetická lymfa

31.05.2017

Kokosová masáž

Přijďte si zarelaxovat...máme pro vás skvělou novinku. Kokosová relaxační masáž! O masáži více zde

kokosová masáž

29.05.2017

Pokud sportujete měli byste své tělo pravidelně uvolňovat, cílená masáž pro sportovce je jednou z možností...300x250

18.05.2017

Studio Profimaserka nabízí i těhotenskou masáž...zveme všechny budoucí maminky do našeho studia...

těhotenská

Naši partneři

hudy

vyzivove poradenstvi

behmedvedabrtnika