Externí masáže

externi masazeNabídku masáží jsme rozšířili o službu masáží na objednávku pro firmy a společnosti, jejichž zaměstnanci nás nemohou např. z časových důvodů navštívit, ale uvítají masáž přímo na pracovišti.

Firemní (office) masáže jsou profesionální masérské služby pro firmy a jejich zaměstnance. Jedná se většinou o kratší masáže v délce 15-45 minut v sedě na masérské židli nebo v leže na na mobilním masérském lehátku. Office masáže doporučujeme poskytovat vašim zaměstnancům během všedního dne. Uprostřed pracovního procesu načerpají zpět ztracenou vitalitu, čímž se opět zvýší jejich pracovní výkon. Tento druh masáží je velmi vhodný pro eliminaci problémů při sedavém zaměstnání a práci na počítači. Masáže se provádí buď na sucho přes oblečení nebo klasicky na lehátku s použití oleje či emulze. V případě, že byste chtěli vyzkoušet naše služby, kontaktujte nás prosím. 

Dále nabízím možnost zakoupení dárkových poukazů, které můžete zakoupit svým zaměstnancům a známým. Dárkový poukaz jako projev úcty a poděkování za jejich celoroční a dobře odvedenou práci.

 

Office masáže DL

 

Aktuality

26.06.2017

Kosmetická (anticelulitidní) lymfatická masáž je hitem letošního léta. Více ve Službách...

kosmetická lymfa

31.05.2017

Kokosová masáž

Přijďte si zarelaxovat...máme pro vás skvělou novinku. Kokosová relaxační masáž! O masáži více zde

kokosová masáž

29.05.2017

Pokud sportujete měli byste své tělo pravidelně uvolňovat, cílená masáž pro sportovce je jednou z možností...300x250

18.05.2017

Studio Profimaserka nabízí i těhotenskou masáž...zveme všechny budoucí maminky do našeho studia...

těhotenská

Naši partneři

hudy

vyzivove poradenstvi

behmedvedabrtnika