LYMFIT systém

lymfo masazLymfatický systém neboli "čistička odpadních látek těla" je systém lymfatických cév a uzlin, jehož úkolem je kromě jiného zachytit a dopravit škodlivé látky z těla ven. Lymfatický (=mízní) systém je uspořádáním podobný systému cévnímu.

Cévní systém má ale oproti tomu lymfatickému tu výhodu, že má svou vlastní pumpu - srdce - které udržuje krev neustále v pohybu. Lymfatický systém žádnou vlastní pumpu nemá a proto je dobré lymfe občas pomoci buď manuální nebo přístrojovou lymfodrenáží.

Akce Jarní detox 2017

Při zakoupení balíčku 5 nebo 10 Lymfit procedur od nás dostanete jednu navíc zdarma.
Akce platí na dobu březen-duben 2017.

Přístroj Lymfit je určen pro ty, kdo rádi hýčkají své tělo. Tato procedura je velmi příjemná. Lymfit můžete využít pro relaxaci, rekondici, odstranění svalové únavy, uvolnění svalstva a samozřejmě pro zlepšení funkce lymfatického systému. Během jedné procedury se Vám věnujeme od hlavy až k patě, Lymfit provádí masáž celého těla, kvalifikovaný personál Vám provádí jemnou lymfatickou masáž obličeje a dekoltu, zároveň celý oblek vyzařuje infračervené záření a elektrody s Vámi budou cvičit na problematických partiích. Navíc celou péči můžeme zefektivnit kolagenovým zábalem.

Díky funkci infračerveného záření je Vám po celou dobu ošetření příjemně teplo, toto záření prohřívá svalstvo, posiluje imunitní systém a podporuje detoxikaci.

 

Jak poznáme, že lymfatický systém nefunguje?

 Nadměrná zátež lymfatického systému se většinou nejprve projeví únavou nohou, otékáním kotníků a to hlavně večer a po námaze. Pozdeji se objeví otoky v břiše, otoky očních víček, mízních uzlin, dechové potíže bez zřejmé příčiny, sklon k infekčním nemocem z oslabení imunitního systému a posléze únavou celého těla. Každá větší zátěž, jizvy po zraněních a operacích či púrodělané infekce mohou zpomalit nebo zastavit rpůchod lymfy, způsobit otok, napětí a bolest, hromadění různých toxinů a posléze zánětlivé změny. Existuje také spojitost s problémy pokožky - akné, celulita atd.

Celulita (většinou se nesprávně používá výrazu celulitida), tzv. pomerančová kůže trápí většinu žen. Její hlavní příčinou je zanášení těla toxiny a škodlivými látkami a tím nedostatečná funkce lymfatického systému, který je hlavně odpovědný za odvod škodlivin z tkání. Často je na vině špatná životospráva a nedostatek pohybu. Lymfatický tok se tak zpomalí. Starým známým doporučením je tedy více se hýbat, upravit stravu, dbát na svůj pitný režim, pokud možno vyhnout se chemii a naordinovat si lymfatické masáže.

 

Jak LYMFIT systém 3 v 1 funguje?

Přístroj pracuje s postupující tlakovou vlnou. Naplňováním jednotlivých komor speciálních návleků se v naprogramovaných intervalech vytváří pozvolna postupující tlak, který nahradí nefungijící svalovou pumpu. Vznikají lehké rytmické tlakové vlny. Zároveň se během několika minut rozehřeje infračervené záření a po celou dobu Vám mohou stimulovat nízkofrekvenční elektrody svalovou tkáň. Rehabilitační, regenerační i relaxační působení infračerveného záření spočívá v pronikání paprsků do tkáně lidského organismu, kde blahodárně působí na správné prokrvení organismu a také na jeho regeneraci. Masáž je vnímána jako velmi příjemná. Již po několika procedurách v délce 40 minut je možné dosáhnout výsledků.

     1.Tlaková terapie

     2.Infračervené záření

     3.Elektrostimulace (EMS)

 

Kdy je vhodné LYMFIT využít?

 • detoxikace těla
 • redukce váhy
 • uchování nebo zvětšení svalové hmoty
 • zlepšení obranyschopnosti organismu
 • zlepšení stavu pleti a pevnosti tukové tkáně
 • zlepšení celkového zdravotního stavu

 

Kontraindikace (kdy není vhodné LYMFIT využít):

 • akutní virové nebo bakteriální onemocnění, horečnaté onemocnění
 • onkologická a epileptická onemocnění
 • akutní žilní onemocnění
 • nedostatečná činnost srdeční, srdeční edémy, kardiostimulátor
 • těhotenství
 • otoky způsobené onemocněním srdce a ledvin
 • hyperfunkce štítné žlázy

lymfit lymfit lymfit

 

Jaké programy Lymfitu nabízíme?

a) LYMFIT RELAX 1 - jednorázová kůra za cenu 500 Kč, 40min., všechny tři funkce
 
b) LYMFIT PROGRAM 5 - program pěti kůr za cenu 2250 Kč, 40min., všechny tři funkce (450,-/masáž)

c) LYMFIT PROGRAM 10 - redukční program deseti kůr za cenu 4000 Kč, 40 min., všechny tři funkce (400,-/masáž)

 

Aktuality

26.06.2017

Kosmetická (anticelulitidní) lymfatická masáž je hitem letošního léta. Více ve Službách...

kosmetická lymfa

31.05.2017

Kokosová masáž

Přijďte si zarelaxovat...máme pro vás skvělou novinku. Kokosová relaxační masáž! O masáži více zde

kokosová masáž

29.05.2017

Pokud sportujete měli byste své tělo pravidelně uvolňovat, cílená masáž pro sportovce je jednou z možností...300x250

18.05.2017

Studio Profimaserka nabízí i těhotenskou masáž...zveme všechny budoucí maminky do našeho studia...

těhotenská

Naši partneři

hudy

vyzivove poradenstvi

behmedvedabrtnika