Rekondiční a relaxační masáž

relaxacni masazJe díky svým specifickým hmatům příjemnější, než jak to bývá u masáží sportovních. Hmaty jsou plynulé, pomalejší a ucelené.Dovolí nám plně se uvolnit a tím umožní dokonalejší působení na svaly, hluboko uložené tkáně a orgány.

Tím se mohou lépe aktivovat látky přítomné v organizmu, jako je acetylcholin a histamin, které rozšiřují krevní vlásečnice. Prokrvená pokožka rychleji odvádí z těla škodliviny a zlepšuje látkovou výměnu. K celkovému uvolnění též přispívá masáž šíje vleže.

Patří k ní příjemná atmosféra, vonné éterické oleje a třeba i zapálené svíčky. Použitím velice jemných tahů dochází nejen k dokonalému promasírování celého těla, ale zároveň k pronikání zvolené esence do organismu. Jaké si přejete, aby měla účinky, to už je na vás. Vonné silice se získávají z rostlin, nebo jejich částí a každá působí jinak. Některá je vhodná pro uvolnění, jiná pomáhá při nespavosti, nebo ulevuje od úzkosti, další je dobrá pro celkové povzbuzení organismu.

Důležité je, abyste věděli, zda máte nějaké alergie. Po vybrání té správné esence už můžete nerušeně odpočívat a relaxovat.

Aktuality

26.06.2017

Kosmetická (anticelulitidní) lymfatická masáž je hitem letošního léta. Více ve Službách...

kosmetická lymfa

31.05.2017

Kokosová masáž

Přijďte si zarelaxovat...máme pro vás skvělou novinku. Kokosová relaxační masáž! O masáži více zde

kokosová masáž

29.05.2017

Pokud sportujete měli byste své tělo pravidelně uvolňovat, cílená masáž pro sportovce je jednou z možností...300x250

18.05.2017

Studio Profimaserka nabízí i těhotenskou masáž...zveme všechny budoucí maminky do našeho studia...

těhotenská

Naši partneři

hudy

vyzivove poradenstvi

behmedvedabrtnika